-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:98310000-9 - Послуги з прання і сухого чищення (Послуги з прання білизни (ДК 021:2015: 98312000-3 - Послуги з чищення текстильних виробів))
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-015384-a
Завершена
501 030.00
UAH з ПДВ
Номер:
2edcd38f11ae4e3fb3c7c94e678719a3
Внутрішній номер закупівлі:
28561790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-015384-a
Замовник:
КП КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАМ'ЯНКА-БУЗЬКА ЦРЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996326
-
Адреса:
80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, вул.Героїв Небесної Сотні 29а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яцюк Марія Іванівна +380325423705 publzakupki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
501 030.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 21:38 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 21:38 - 18.03.2026 10:00
Аукціон:
з 19.03.2026 12:04
Період кваліфікації:
18.03.2026 10:00 - 27.03.2026 17:24
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴501 030.00 ДК 021:2015:98310000-9 - Послуги з прання і сухого чищення (Послуги з прання білизни (ДК 021:2015: 98312000-3 - Послуги з чищення текстильних виробів))