• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва

Завершена

16 151 720.24 UAH з ПДВ
Номер: e774b483a3a54f2fa00bd700152bf6dd
Внутрішній номер закупівлі: 28558435
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-10-012004-a   
Замовник: Управління з питань НС та ЦЗН ММР
Контактна особа: Уварова Юлія Сергіївна +380512373663 y.uvaroa@mkrada.gov.ua https://uprns.mkrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 151 720.24 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 15:52 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2026 15:52 - 18.03.2026 11:00
Аукціон: з 19.03.2026 15:53
Період кваліфікації: 18.03.2026 11:00 - 20.03.2026 14:19
Період завантаження договору: 26.03.2026 00:00 - 05.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 151 720.24 послуги з аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва