• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра

Завершена

697 436.40 UAH з ПДВ
Номер: 7816bc10c1a44c05a7a7a0acdd0e86ed
Внутрішній номер закупівлі: 28555412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-10-009002-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 697 436.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 14:21 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2026 14:21 - 28.03.2026 23:50
Аукціон: з 30.03.2026 13:32
Період кваліфікації: 28.03.2026 23:50 - 30.03.2026 19:42
Період завантаження договору: 05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴697 436.40 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра