-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія).
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-007205-a
Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги).
Завершена
27 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce3e5b7163744dc4b5f8c1892b184076
Внутрішній номер закупівлі:
28553618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-007205-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрук Сергій Миронович 380512472508 depgkh2023@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 13:08 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 13:08 - 18.03.2026 09:00
Аукціон:
з 19.03.2026 11:12
Період кваліфікації:
18.03.2026 09:00 - 18.03.2026 15:53
Період завантаження договору:
24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля, 2-х поверхова адмінбудівля, прилегла територія).