• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засувки сталеві

Завершена

3 006 400.00 UAH з ПДВ
Номер: c5e46a2b6d52408ab48813f1ffaef6ba
Внутрішній номер закупівлі: 28549386
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-10-002974-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 006 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 10:33 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2026 10:33 - 18.03.2026 10:00
Аукціон: з 19.03.2026 14:48
Період кваліфікації: 18.03.2026 10:00 - 23.03.2026 12:00
Період завантаження договору: 29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 006 400.00 Засувки сталеві