• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Завершена

990 899.70 UAH з ПДВ
Номер: c4f8310bbfaa4342869c44d0b4e511e8
Внутрішній номер закупівлі: 28549111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-10-002690-a   
Замовник: Берегівська міська рада
Контактна особа: Вовчок Анюта Василівна +380507507208 av7815177@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 990 899.70 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 10:40 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2026 10:40 - 18.03.2026 08:00
Аукціон: з 19.03.2026 13:07
Період кваліфікації: 18.03.2026 08:00 - 19.03.2026 11:40
Період завантаження договору: 25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴990 899.70 Електрична енергія