-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери (ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-000617-a
Завершена
31 224.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab82d98cf8444a82b9eb1631225ff64c
Внутрішній номер закупівлі:
28547034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-000617-a
Замовник:
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125616
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баглай Віктор Васильович +380384930513 post@kpnu.edu.ua https://kpnu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 09:05 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 09:05 - 18.03.2026 09:00
Аукціон:
19.03.2026 15:56 - 19.03.2026 16:25
Період кваліфікації:
19.03.2026 16:25 - 25.03.2026 15:03
Період завантаження договору:
31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 224.00 Персональні комп'ютери (ноутбуки)