-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів)
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-013322-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів)
Завершена
99 904.32
UAH з ПДВ
Номер:
9f475ee0b6eb4861b6becdaddc64323e
Внутрішній номер закупівлі:
28545585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-013322-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна ЧЕРНІКОВА +380502168284, +380552498498 chernikova1708@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Підпунктом 2 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
Очікувана вартість:
99 904.32 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування: кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів)
Кількість
2232 людино-година
Період постачання
01.01.2026 - 31.01.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44403998
-
Контактна особа:
Савицький Володимир Петрович (099) 6133090
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп. Ушакова, буд.37
Ціна пропозиції
99 904.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2026 17:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5eedb9d5047e4d0da3d357c21dd30bd0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-09-013322-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44403998
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп. Ушакова, буд.37
Номер договору:
20/2026
Сума договору:
99 904.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
83 253.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів): 44.76000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2026 13:30 - 31.03.2026 16:00
Дата підписання:
09.03.2026 13:00
Статус:
Підписаний