• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів у Мукачівському ліцеї № 5

Завершена

330 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 769897979a284c3e982f7cee9a1d46e1
Внутрішній номер закупівлі: 28543878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-09-011616-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Контактна особа: Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 330 600.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів у Мукачівському ліцеї № 5
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 03.04.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Ужгородська, 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «СНС КЕЙТЕРИНГ»
Ціна пропозиції 330 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2026 16:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 73164010457d4b9ca837e597ff0ce2b3
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-09-011616-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «СНС КЕЙТЕРИНГ»
Номер договору: 107/п
Сума договору: 330 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.03.2026 00:00 - 03.04.2026 23:59
Дата підписання: 09.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
договір
Обґрунтування
КБВ
pdf
ДУ до 107п.pdf
p7s
sign.p7s