-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-007903-a
Завершена
4 450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
66428e65ee704efcbdcc79a8783fb707
Внутрішній номер закупівлі:
28540179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-007903-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 14:12 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2026 14:12 - 18.03.2026 01:00
Аукціон:
з 19.03.2026 15:29
Період кваліфікації:
18.03.2026 01:00 - 24.03.2026 16:25
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 450 000.00 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)