-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-03-07-000615-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e7c39fe8ff147f69670ecd65e8c9478
Внутрішній номер закупівлі:
28531583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-07-000615-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30665089
-
Адреса:
26400, Україна, Кіровоградська область, Благовіщенське, вул.Богдана Хмельницького, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
НАТАЛІЯ БУРБАН +380525921971 ultercentr2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2026 18:20 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2026 18:20 - 16.03.2026 00:00
Аукціон:
з 16.03.2026 13:43
Період кваліфікації:
16.03.2026 00:00 - 17.03.2026 19:10
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Тверде паливо