-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(Т) (5-20) ТРИК 9ТКК) ОУША ВІСК БІЛ 160см 2.2м.п-0.460кг;(Т) (5-20) ТРИК (ТКК) ОУША ВІСК МОЛОЧ 160см 2.2м.п-1.000кг;(Т) (5-20) ТРИК (ТКК) ОУША ВІСК БЕЖ/ПІСОК 160см 2м.п-0.250кг;ТРИК ТЮРЛЮ ВІСК МОЛОЧ 180 см-0.200кг;ТРИК ТЮРЛЮ ВІСК БІЛИЙ 180см 1кг-2.6М/П-0.200кг;(Ф) (20-50) ТРИК (ТКК) ДАЙВІНГ ВІСКОЗА БЕЖ 160см-0.500пог.м для виготовлення костюмів до вистави "Тітонька ЧарлІ"
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-009457-a
Завершена
1 660.44
UAH з ПДВ
Номер:
3bd43a96f5df485ea3e16f31819fbb69
Внутрішній номер закупівлі:
28529354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-009457-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 660.44 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Т) (5-20) ТРИК 9ТКК) ОУША ВІСК БІЛ 160см 2.2м.п;(Т) (5-20) ТРИК (ТКК) ОУША ВІСК МОЛОЧ 160см 2.2м.п;(Т) (5-20) ТРИК (ТКК) ОУША ВІСК БЕЖ/ПІСОК 160см 2м.п;ТРИК ТЮРЛЮ ВІСК МОЛОЧ 180 см;ТРИК ТЮРЛЮ ВІСК БІЛИЙ 180см 1кг-2.6М/П
Кількість
2.11 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
(Ф) (20-50) ТРИК (ТКК) ДАЙВІНГ ВІСКОЗА БЕЖ 160см
Кількість
0.5 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32043747
-
Контактна особа:
СОКОЛОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР БЕНЬЯМІНОВИЧ 0442392002
-
Адреса:
02152, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Миколайчука,3а
Ціна пропозиції
1 660.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2026 09:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6e5b5f895e24352af5dc2b82d011f64
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-06-009457-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32043747
-
Адреса:
02152, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Миколайчука,3а
Номер договору:
№ 2888 100% передплата
Сума договору:
1 660.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 383.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
05.03.2026 00:00
Статус:
Виконаний