• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

(Ф) (5-20) ГІПЮР ФЕСТОН (3.0М)БЕЖ 150см-3.000пог.м;ГІПЮР ДЖГУТИК Т/БОРДО 140см-2.000пог.м для виготовлення костюмів до вистави "Тітонька Чарлі"

Завершена

2 775.00 UAH з ПДВ
Номер: 946fb28b07b14318afb7bb75c8599c42
Внутрішній номер закупівлі: 28529324
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-06-009434-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 19270000-9 Неткані матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 775.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Ф) (5-20) ГІПЮР ФЕСТОН (3.0М)БЕЖ 150см;ГІПЮР ДЖГУТИК Т/БОРДО 140см
Код ДК 021:2015: 19270000-9 Неткані матеріали
Кількість 5 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ
Ціна пропозиції 2 775.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2026 09:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b433cc0aca0c4c248d760ac72ab9ab36
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-06-009434-a-c1
Постачальник: ТОВ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ
Номер договору: № 2888 100% передплата
Сума договору: 2 775.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 312.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.03.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 05.03.2026 00:00
Статус:
Виконаний
Рахунок
Видаткова накладна
p7s
sign.p7s