-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор спектру
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-008061-a
Завершена
254 954.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b2c30b8c5eb48ebb24f28f05b4a1861
Внутрішній номер закупівлі:
28527963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-008061-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 954.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 14:24 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 14:24 - 16.03.2026 00:00
Аукціон:
з 16.03.2026 13:31
Період кваліфікації:
16.03.2026 00:00 - 18.03.2026 14:44
Період завантаження договору:
24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 954.00 Аналізатор спектру