• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з сервісного обслуговування та поточного ремонту автоматичних воріт

Торги не відбулися

237 300.00 UAH з ПДВ
Номер: 0899a5985ae247e8b820c5dbb4545c9f
Внутрішній номер закупівлі: 28521774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-06-001773-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Тимощук +380617698131 tymoshchuk@zokl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 237 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.03.2026 09:59 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2026 09:59 - 16.03.2026 00:00
Аукціон: з 16.03.2026 12:18
Період кваліфікації: 16.03.2026 00:00 - 18.03.2026 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴237 300.00 Послуги з сервісного обслуговування та поточного ремонту автоматичних воріт