-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Самовирівнювальна підлога, Штукатурка гіпсова універсальна, Шпаклівка Стартова, Ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, Мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-001654-a
Торги не відбулися
239 969.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2803c28a31c4a50b1d515a3aa00d6f0
Внутрішній номер закупівлі:
28521642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-001654-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Марусяк Лілія Романівна 380326060040 LMarusyak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 969.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 09:55 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 09:55 - 16.03.2026 09:00
Аукціон:
17.03.2026 12:13 - 17.03.2026 12:42
Період кваліфікації:
17.03.2026 12:42 - 06.04.2026 16:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 969.00 Самовирівнювальна підлога, Штукатурка гіпсова універсальна, Шпаклівка Стартова, Ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, Мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники