• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади

Завершена

11 980 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 8c7f066634f545b18520a5a538b91da6
Внутрішній номер закупівлі: 28519475
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-015057-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.ЄХАБ"
Контактна особа: Ганна Потічна +380983896631 zakupki.m.ehub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 980 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 20:23 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 20:23 - 13.03.2026 10:00
Аукціон: з 16.03.2026 14:57
Період кваліфікації: 13.03.2026 10:00 - 19.03.2026 21:31
Період завантаження договору: 25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 980 800.00 Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади