• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Івано-Франківській області

Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178

Завершена

85 494.10 UAH з ПДВ
Номер: e34c3437de40485eb652fe1607a889a4
Внутрішній номер закупівлі: 28518087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-013680-a   
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Контактна особа: Ірина Хоптян +380974084683 iryna.khoptian@legalaid.te.ua http://legalaid.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 85 494.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 16:39 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 16:39 - 13.03.2026 00:00
Аукціон: 13.03.2026 15:17 - 13.03.2026 15:40
Період кваліфікації: 13.03.2026 15:40 - 19.03.2026 11:32
Період завантаження договору: 25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 494.10 Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Івано-Франківській області