-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління медичними відходами
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-009786-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Завершена
353 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
976c021a8a114d189cd8b328ad267f52
Внутрішній номер закупівлі:
28514203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-009786-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИРГОРОДСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999402
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вулиця Гоголя буд. 172
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смородська Антоніна Валеріївна +380535546853 smorodskaya.1977@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
353 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 14:48 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 14:48 - 13.03.2026 00:00
Аукціон:
з 13.03.2026 11:18
Період кваліфікації:
13.03.2026 00:00 - 13.03.2026 14:42
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴353 000.00 Послуги з управління медичними відходами