• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та діагностики комп’ютерного томографу REVOLUTION MAXIMA за ДК 021:2015 код CPV 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

108 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fe7db4c667fc44139ad2c642e3cbf459
Внутрішній номер закупівлі: 28511933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-007483-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Людмила Юха +380522322484 etorgi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 108 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 13:23 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 13:23 - 16.03.2026 08:30
Аукціон: з 17.03.2026 13:26
Період кваліфікації: 16.03.2026 08:30 - 16.03.2026 12:20
Період завантаження договору: 22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴108 000.00 Послуги з технічного обслуговування та діагностики комп’ютерного томографу REVOLUTION MAXIMA