-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»).
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-002929-a
Завершена
4 619 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bd025ba70fc4c00adf76dafb2ae45bc
Внутрішній номер закупівлі:
28507368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-002929-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 619 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 10:30 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 10:30 - 13.03.2026 00:00
Аукціон:
з 13.03.2026 14:20
Період кваліфікації:
13.03.2026 00:00 - 19.03.2026 11:39
Період завантаження договору:
25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 619 000.00 Пам’ятних знаків для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»)