-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000129-a
Завершена
699 817.68
UAH з ПДВ
Номер:
ec549163bfd4492bad7138c761bb3215
Внутрішній номер закупівлі:
2850726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000129-a
Замовник:
КП "Дирекція парків"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21368856
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, м. Черкаси, вул. Смілянська, 132/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стойко Володимир Юрійович +380472632534 dirpark@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
699 817.68 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
246406 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Черкасиенергозбут»
Оскарження: 28.12.2018 10:19 - 03.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Контактна особа:
ЛУТ ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (0472) 318813, 318831
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Благовісна, буд. 166
Оскарження: 28.12.2018 10:19 - 03.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
699 817.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2018 10:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe9c72cb194f4e3bba3fbcd053f13a27
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-28-000129-a-b1
Постачальник:
ТОВ «Черкасиенергозбут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Контактна особа:
ЛУТ ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (0472) 318813, 318831
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Благовісна, буд. 166
Номер договору:
71011000397
Сума договору:
699 817.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
583 181.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
15.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний