• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ГІОЦ-26П_36_ВО Послуги телекомунікаційні з доступу до мережі Інтернет

Завершена

468 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 78260d49934e4f56b9dada51b03a228c
Внутрішній номер закупівлі: 28505287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-000857-a   
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Скринецький Вадим Віталійович 380444650967 skrynetskyi.v.v@uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 468 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 09:12 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 09:12 - 30.03.2026 10:00
Аукціон: з 08.04.2026 12:13
Період кваліфікації: 07.04.2026 11:29 - 14.04.2026 10:24
Період завантаження договору: 20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴468 000.00 Послуги телекомунікаційні з доступу до мережі Інтернет