-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-011264-a
Завершена
82 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
255d5ac90aa041d0bd2ef43f8591b7c1
Внутрішній номер закупівлі:
28500088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-011264-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 15:29 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 15:29 - 12.03.2026 00:00
Аукціон:
12.03.2026 12:16 - 12.03.2026 12:39
Період кваліфікації:
12.03.2026 12:39 - 13.03.2026 15:38
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 500.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Пенізевицький кар'єр" "Бехівський кар'єр" "Самчинецький кар'єр"