-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-009561-a
Завершена
76 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
0e77264020cf4f2b87bd3a8bbc8aa742
Внутрішній номер закупівлі:
28498373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-009561-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
76 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 14:39 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 14:39 - 12.03.2026 00:00
Аукціон:
12.03.2026 11:07 - 12.03.2026 11:30
Період кваліфікації:
12.03.2026 11:30 - 13.03.2026 15:33
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 250.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Крюківський кар'єр" "Редутський кар'єр" "Знам'янський кар'єр" "Ерастівський кар'єр"