-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-008809-a
Завершена
48 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
bcfccd218a74457883bec99708797f59
Внутрішній номер закупівлі:
28497638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-008809-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 14:16 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 14:16 - 12.03.2026 15:00
Аукціон:
13.03.2026 13:59 - 13.03.2026 14:22
Період кваліфікації:
13.03.2026 14:22 - 13.03.2026 15:26
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 750.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Королівський кар'єр" ВП "Хлистунівський кар'єр"