-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електричних мереж зі встановленням джерела безперебійного живлення та аварійного освітлення Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького, 15 (Код ДК 021: 2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-005498-a
Завершена
837 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
d4744d88efe04fa180514b95201a022a
Внутрішній номер закупівлі:
28494368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-005498-a
Замовник:
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21063358
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Кузьменко +380950764853 poltbuhalt17@gmail.com https://www.plgymnasium17.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
837 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 11:56 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 11:56 - 12.03.2026 00:00
Аукціон:
з 12.03.2026 14:25
Період кваліфікації:
12.03.2026 00:00 - 13.03.2026 10:15
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴837 500.00 Послуги з поточного ремонту електричних мереж зі встановленням джерела безперебійного живлення та аварійного освітлення Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького, 15 (Код ДК 021: 2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи)