• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Завершена

15 400.00 UAH з ПДВ
Номер: d02a41674a924a489293e7576c591e10
Внутрішній номер закупівлі: 28493687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-04-004812-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.03.2026 11:35 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2026 11:35 - 12.03.2026 00:00
Аукціон: з 12.03.2026 15:12
Період кваліфікації: 12.03.2026 00:00 - 16.03.2026 14:37
Період завантаження договору: 22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 400.00 Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)