• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Торги не відбулися

80 450 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 13e3551d6f1d4376a10741a1d748a583
Внутрішній номер закупівлі: 28493061
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-04-004198-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
Контактна особа: Чорненький Василь Володимирови 380960393309 NEOANAHARSYS@YAHOO.COM http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.03.2026 11:17 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2026 11:17 - 12.03.2026 13:00
Аукціон: з 13.03.2026 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 450 000.00 Електрична енергія