• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

друкована продукція

друкована продукція форма 1-ОМК,083/0,127/0,140/0.

Завершена

250 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 253.50 UAH
Номер: 638898f44bfe452aad994c3435623454
Внутрішній номер закупівлі: 2848676
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-11-000161-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Кужільна Ольга Володимирівна 380636481098 mldc@ukr.net http://vinmedcentr.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 250 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 253.50 UAH
Період уточнення: 11.12.2018 09:27 - 17.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2018 09:27 - 27.12.2018 00:00
Аукціон: 27.12.2018 12:06 - 27.12.2018 12:39
Період кваліфікації: 27.12.2018 12:39 - 02.01.2019 12:31
Період завантаження договору: 27.12.2018 12:39 - 16.01.2019 12:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
друкована продукція
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 43000 штуки
Період постачання 10.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Міжрегіональний медико-інформаційний центр"

Оскарження: 27.12.2018 12:39 - 13.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 246 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2019 12:31
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "Український центр безпеки"
Початкова пропозиція 248 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "Регіональний медичний центр безпеки дорожнього руху"
Початкова пропозиція 248 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "КИЇВСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТРАНСПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 250 608.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 608.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 9bd1c375cddc42ae855d2871bef8263f
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-11-000161-a-a1
Постачальник: ТОВ "Міжрегіональний медико-інформаційний центр"
Номер договору: 13д/ц
Сума договору: 233 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 233 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 14.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір на друковану продукцію.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s