• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Торги не відбулися

435 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f43bd0d936634873920e59ecca8ff60b
Внутрішній номер закупівлі: 28486552
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-03-013381-a   
Замовник: НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 435 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2026 16:19 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2026 16:19 - 11.03.2026 16:17
Аукціон: з 12.03.2026 12:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴435 000.00 Електрична енергія