-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7
Тендер Prozorro UA-2026-03-03-007249-a
Завершена
64 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1fba1b3b8ed486dad12927174477454
Внутрішній номер закупівлі:
28480441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-03-007249-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубак Любов Степанівна +380313123008 Uommrbuh@mk.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
64 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 06.03.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Баллінга Яноша, 35
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Нагімова Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2234019662
-
Контактна особа:
Нагімова Оксана Іванівна 0508874079
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Підзамкова, 51
Ціна пропозиції
64 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2026 13:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
11ff97ad85b14d24a3edf938e513e03b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-03-007249-a-c1
Постачальник:
ФОП Нагімова Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2234019662
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Підзамкова, 51
Номер договору:
82/п
Сума договору:
64 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2026 00:00 - 06.03.2026 23:59
Дата підписання:
02.03.2026 00:00
Статус:
Виконаний