• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Завершена

45 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 88d6a0d724b846f3ac843e900cbafdbd
Внутрішній номер закупівлі: 28477562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-03-004338-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2026 11:19 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2026 11:19 - 11.03.2026 00:00
Аукціон: з 11.03.2026 15:21
Період кваліфікації: 11.03.2026 00:00 - 16.03.2026 11:47
Період завантаження договору: 22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 500.00 Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)