-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-010906-a
Торги не відбулися
450 188.64
UAH з ПДВ
Номер:
44759faed3d344afbf193e4124fff76c
Внутрішній номер закупівлі:
28469906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-010906-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 188.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 15:51 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 15:51 - 10.03.2026 07:00
Аукціон:
з 11.03.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 188.64 ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо