-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 44220000-8 — Столярні вироби (CPV) (Металопластикові двері та вікна з монтажем),
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-009931-a
Торги відмінено
773 409.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7364a2b5b27438ab0351e3839aa6854
Внутрішній номер закупівлі:
28468940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-009931-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сацька +380967332851 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
773 409.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 15:22 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 15:22 - 10.03.2026 12:00
Аукціон:
з 11.03.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a78ba6a797c04bbf9422151bd29baa3b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
04.03.2026 10:47 - 15.03.2026 00:00
Дата опублікування:
04.03.2026 10:47
Дата виконання:
15.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴773 409.00 Металопластикові двері та вікна