• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником-резидентом України, повинні бути складені українською мовою. Усі інші документи, у разі неможливості надання документів українською мовою, можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою. Достовірність інформації, зазначеної в перекладі документу, має бути засвідчена підписом учасника. Офіційні документи, видані органом іноземної держави учаснику, повинні бути легалізовані в установленому в Україні порядку або засвідчені шляхом проставлення апостилю з додаванням перекладу цих документів українською мовою та з урахуванням пунктів 11 та 12 статті 34 та статті 79 Закону України «Про нотаріат». Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.

Завершена

127 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 0c130b6a919f49258e690bf0eafc27ff
Внутрішній номер закупівлі: 28468114
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-02-009114-a   
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Контактна особа: Грищенко В.А. 380443631785 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 127 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.03.2026 14:59 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.03.2026 14:59 - 12.03.2026 10:00
Аукціон: 13.03.2026 12:26 - 13.03.2026 12:55
Період кваліфікації: 13.03.2026 12:55 - 19.03.2026 17:44
Період завантаження договору: 25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 200.00 Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду