-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Буж, стилет, ковдра ізотермічна, маска для вентиляції легень)
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007630-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd4e8fc0147f4b569a20c86113c488a1
Внутрішній номер закупівлі:
28466636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007630-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500095
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Світлана 380973462451 zakypivli103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 14:13 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 14:13 - 10.03.2026 00:00
Аукціон:
з 10.03.2026 13:21
Період кваліфікації:
10.03.2026 00:00 - 13.03.2026 12:21
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Буж, стилет, ковдра ізотермічна, маска для вентиляції легень)