-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування ДК 021:2015 55510000 - 8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007445-a
Завершена
259 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
22ae8bfcf527431a88132135298a297a
Внутрішній номер закупівлі:
28466450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007445-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
259 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування ДК 021:2015 55510000 - 8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.02.2026
Місце постачання
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька 99, вулиця Шевченка 324
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Яхтома Наталія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845801326
-
Контактна особа:
Яхтома Наталія Володимирівна 0972067930 yaxtoma@ukr.net
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, Зимна Вода, вулиця Котляревського 6
Ціна пропозиції
259 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2026 12:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
969a0427061146dc90d18f8a6a85fc2a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-02-007445-a-c1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Яхтома Наталія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845801326
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, Зимна Вода, вулиця Котляревського 6
Номер договору:
22-2026
Сума договору:
259 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.02.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.02.2026 00:00
Статус:
Виконаний