-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вентилятори
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007234-a
Завершена
424 826.67
UAH з ПДВ
Номер:
a0d31b9336b542c3a61a86e1af9e2391
Внутрішній номер закупівлі:
28466234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007234-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380577588535 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 826.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 14:00 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 14:00 - 11.03.2026 00:00
Аукціон:
11.03.2026 15:19 - 11.03.2026 15:42
Період кваліфікації:
11.03.2026 15:42 - 14.03.2026 15:20
Період завантаження договору:
20.03.2026 00:00 - 30.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 826.67 Вентилятори