-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба «Хек» свіжоморожений без голови, потрошена
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-001992-c
Завершена
373 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 731.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 731.00 UAH
Номер:
8ff4a2a1e45948ba8124c3c128ae790b
Внутрішній номер закупівлі:
2845925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-001992-c
Замовник:
Відділ освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Костін +380957845108 kostin.yurii.ya@gmail.com http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
373 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 731.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 100.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 12:25 - 17.12.2018 12:23
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 12:25 - 27.12.2018 12:23
Аукціон:
28.12.2018 15:13 - 28.12.2018 15:34
Період кваліфікації:
28.12.2018 15:34 - 03.01.2019 09:57
Період завантаження договору:
28.12.2018 15:34 - 17.01.2019 15:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба «Хек» свіжоморожений без голови, потрошена
Кількість
4550 кілограм
Період постачання
08.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луценко Яна Володимирівна
Оскарження: 28.12.2018 15:34 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Оскарження: 28.12.2018 15:34 - 14.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
372 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2019 09:57
Документи
11
Скарги
0
ФОП Лагутін Вячеслав Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2363100951
-
Контактна особа:
Лагутін Вячеслав 380732711041, 380732711041 lag_vs@meta.ua
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, В’Їзд Ісаївський 2-Й буд. 4
Початкова пропозиція
373 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
500eeda418b643649fb1de53e16e0993
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-001992-c-c1
Постачальник:
ФОП Луценко Яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Номер договору:
23
Сума договору:
445 965.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
445 965.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.01.2019 10:18
Статус:
Виконаний