-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вентилятори
Тендер Prozorro UA-2026-02-28-000531-a
Торги відмінено
245 966.00
UAH з ПДВ
Номер:
aeb81357f7d24f8c81b5f2bee625de7d
Внутрішній номер закупівлі:
28458067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-28-000531-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380577588535 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 966.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2026 13:30 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2026 13:30 - 10.03.2026 00:00
Аукціон:
з 10.03.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e6edc2faa96b4ce39433c9419c854df5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель через технічну помилку
Період оскарження:
02.03.2026 13:53 - 13.03.2026 00:00
Дата опублікування:
02.03.2026 13:53
Дата виконання:
13.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴245 966.00 Вентилятори