-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення Печерського району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-008058-a
Завершена
1 424 642.79
UAH з ПДВ
Номер:
eefcba338a774b53824c37704d2c2c63
Внутрішній номер закупівлі:
28453335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-008058-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 424 642.79 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 14:41 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 14:41 - 07.03.2026 00:00
Аукціон:
з 09.03.2026 15:02
Період кваліфікації:
07.03.2026 00:00 - 09.03.2026 15:25
Період завантаження договору:
15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 424 642.79 Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення Печерського району міста Києва