• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Паєтка на трикотажі срібло-0,50м;паєтка на трикотажі бордо-0,80м для виготовлення костюмів до вистави

Завершена

559.00 UAH без ПДВ
Номер: 757a9e5a097547ac8c99bf252791ae5a
Внутрішній номер закупівлі: 28453324
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-27-008034-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 559.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паєтка на трикотажі срібло;паєтка на трикотажі бордо
Код ДК 021:2015: 19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканини
Кількість 1.3 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 559.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2026 14:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 400a5b677a5441b586a6055060664f70
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-27-008034-a-a1
Постачальник: ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: № 448
Сума договору: 559.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.02.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 27.02.2026 00:00
Статус:
Підписаний
накладна