-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи)
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-007197-a
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи)
Завершена
123 972.50
UAH без ПДВ
Номер:
34f17a5f3d4440e2a53a938ff9ab1a41
Внутрішній номер закупівлі:
28452491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-007197-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міщенко Вікторія Вячеславівна 380457255462 mischenko_v@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 972.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 13:48 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 13:48 - 11.03.2026 09:00
Аукціон:
12.03.2026 11:36 - 12.03.2026 11:59
Період кваліфікації:
12.03.2026 11:59 - 17.03.2026 12:03
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 972.50 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи)