• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

Завершена

452 761.00 UAH без ПДВ
Номер: dd72bf271efb4c8c9271291c35722f71
Внутрішній номер закупівлі: 28451476
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-27-006164-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 452 761.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.02.2026 12:58 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2026 12:58 - 07.03.2026 10:00
Аукціон: 09.03.2026 15:06 - 09.03.2026 15:29
Період кваліфікації: 09.03.2026 15:29 - 18.03.2026 13:55
Період завантаження договору: 24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴452 761.00 Вентилі, засувки, клапани (42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)