-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (системні блоки) та монітори
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-003073-a
Завершена
205 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe48858fab694c679f1dfd3c1f98c885
Внутрішній номер закупівлі:
28448388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-003073-a
Замовник:
Львівська обласна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22340506
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Хамуляк +380322999822 hamuljak@ukr.net http://www.lvivoblrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 12:03 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 12:03 - 07.03.2026 00:00
Аукціон:
з 09.03.2026 11:49
Період кваліфікації:
07.03.2026 00:00 - 09.03.2026 14:41
Період завантаження договору:
15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 000.00 Персональні комп’ютери (системні блоки) та монітори