-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія.
Тендер Prozorro UA-2018-12-27-002169-c
ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія - 32315 кВт*год
Торги не відбулися
956 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 783.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 783.80 UAH
Номер:
5f3b96d1d404486eaf32b7e3e7cc5bea
Внутрішній номер закупівлі:
2844658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-27-002169-c
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Старовижівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40459942
-
Адреса:
44401, Україна, Волинська область, СТАРА ВИЖІВКА, площа Миру, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сембай Інна Олександрівна 0334630238 rajvormk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
956 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 783.80 UAH
Період уточнення:
27.12.2018 18:45 - 02.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2018 18:45 - 12.01.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія.
Кількість
32315 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
44401, Україна, Волинська область, СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ СТАРА ВИЖІВКА, смт Стара Вижівка
На карті