-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Верхолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-013047-a
Торги відмінено
844 859.67
UAH з ПДВ
Номер:
61214f382a0e483984a91a19bfb4cf15
Внутрішній номер закупівлі:
28444586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-013047-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Лоскутова +380636224100 o.loskutova@dsns.gov.ua http://lviv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
844 859.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 18:56 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 18:56 - 10.03.2026 00:00
Аукціон:
з 10.03.2026 12:21
Період кваліфікації:
10.03.2026 00:00 - 17.03.2026 11:09
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
670a01324cd844b18e7a3264e6d0d497
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У процесі уточнення потреб підрозділу встановлено, що первинно сформована потреба у забезпеченні 6-ти осіб повними комплектами верхолазного спорядження на даний час не відповідає актуальним завданням підрозділу. З урахуванням практичних умов виконання аварійно-рятувальних робіт та необхідності підвищення оперативної спроможності підрозділу, виникла потреба у зміні підходу до забезпечення — шляхом забезпечення більшої кількості особового складу частковими комплектами спорядження. Крім того підрозділом отримано благодійну допомогу у вигляді окремих елементів верхолазного спорядження, що вплинуло на фактичну потребу.
За результатами аналізу наданого обладнання становлено необхідність перегляду технічних характеристик предмета закупівлі з метою забезпечення їх сумісності з наявним спорядженням, а також формування комплектів з урахуванням вже отриманих елементів спорядження. Також, з урахуванням обмеженості кошторисних призначень, виникла необхідність оптимізації закупівлі з метою раціонального використання бюджетних коштів.
Вказані обставини зумовлюють необхідність:
- перегляду кількісних показників предмета закупівлі;
- зміни підходу до комплектації спорядження;
- уточнення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
Подальше проведення процедури закупівлі без внесення змін до технічної специфікації може призвести до закупівлі товару, який не в повній мірі відповідатиме фактичним потребам підрозділу.
Зазначені обставини на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у зв’язку з неможливістю усунення порушень без внесення змін до тендерної документації після завершення строку подання тендерних пропозицій.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
23.03.2026 17:53 - 03.04.2026 00:00
Дата опублікування:
23.03.2026 17:53
Дата виконання:
03.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴844 859.67 Верхолазне спорядження