-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023:33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023:35670 Ендопротез плечового суглоба повний)
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-012991-a
Завершена
1 149 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a28d8c60a36487da56bd3c4dcbc5586
Внутрішній номер закупівлі:
28444534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-012991-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005467
-
Адреса:
20324, Україна, Черкаська область, Уманський район, село Родниківка, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Іванов +380474439223 igor0952450663@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 149 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 18:39 - 03.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 18:39 - 06.03.2026 18:33
Аукціон:
з 09.03.2026 13:24
Період кваліфікації:
06.03.2026 18:33 - 10.03.2026 09:28
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 149 000.00 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023:33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023:35670 Ендопротез плечового суглоба повний)