-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Марки поштові
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-011956-a
Торги не відбулися
5 093 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
9edf389bc1504ff6aa015d6aeb7b40d6
Внутрішній номер закупівлі:
28443495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-011956-a
Замовник:
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057192
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Європейська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Осєтрова Світлана Олександрівна +380997820818 poltava.dfsaho@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 093 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 16:55 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 16:55 - 07.03.2026 00:00
Аукціон:
з 09.03.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 093 800.00 Марки поштові